Piękny zamek, a w nim biały wystrój, okrągłe stoły, pastelowe kwiaty, słodki stół przygotowany przez pannę młodą i staropolskie menu. Tak wyglądało wesele Marii i Piotra na Zamku w Pułtusku! Klasycznie i ze smakiem. Styl glamour powraca w nowej odsłonie i to z impetem. Do tej pory kojarzony z kiczem i przesadą, po latach wraca w wersji delikatniejszej i bardziej nowoczesnej. Eleganckie wesele to idealny wybór dla par, które cenią elegancję i ponadczasowość.

 

Styl glamour wciąż dobrze wpasowuje się w bardziej majestatyczne wnętrza pałaców i zamków. Szczęśliwie jednak odchodzimy od sal imitujących pałac, a wybór pada na miejsca z klimatem i historią. Jak chociażby Zamek w Pułtusku, który wybrali Marysia z Piotrem. Eleganckie wesele świetnie sprawdzi się także w luksusowych restauracjach czy hotelach. Genialnym wyborem będzie też oranżeria. Marysia miała jedną z najpiękniejszych sukien ślubnych jakie widziałam! Styl jej sukni był wisienką na torcie całego przedsięwzięcia. Suknia ślubna z gorsetem z delikatnym błyszczeniem wyglądała niesamowicie szykownie. Marysia zadbała jednak o to by nie przesadzić i wybrała spokojniejszą biżuterię i buty. 

 

Eleganckie wesele może mieć odsłonę bardziej minimalistyczną i klasyczną. Marysia i Piotr wybrali klasyczniejszą wersję, z pięknie zdobionymi okrągłymi stołami, które ozdobione były wysokimi instalacjami z kwiatów. Kolorystyka kwiatów oscylowała między zgaszoną zielenią, pastelami i bielą. Para zadbała o to by ślubne dekoracje były spójne z zamysłem stylu wesela. Warto dodać, że młoda para zdecydowała się na przygotowania ślubne w pokojach hotelowych na zamku. Światło w tych przestrzeniach było magiczne, dzięki czemu reportaż jest piękną, pasującą do siebie układanką.

 

 

 

 

Elegancki ślub na Zamku

17 marca 2022