Znacie to uczucie, gdy przy rodzinnym stole krążą odbitki ze zdjęciami Waszych pradziadków? Za kilkadziesiąt lat Wasze zdjęcia też będą wędrować, z rąk do rąk, a towarzyszyć im będą wzruszenia, śmiech i… opowieść właśnie. Opowieść o Was.

 

Napisz do mnie

OPOWIEDZ O SWOICh WYMARZONYCh ZDJĘCIACh

Sesje rodzinne

Z o b a c z  m o j ą  u l u b i o n ą  s e s j ę

Nasze zdjęcia z dzieciństwa wzbudzają w nas rozbawienie ale też wzruszenie. Zawsze też wdzięczność - do tych, którzy w tamtym momencie zadbali o to by uwiecznić te szybko przemijające chwile.

 

Doskonale pamiętam moment, w którym znalazłam zdjęcia i nagrania z lat 90’ - moje pierwsze dni, pierwsze urodziny, pierwsze “tata”. Ładunek emocjonalny jaki niosą ze sobą takie pamiątki nierówna się z niczym. 

 

Twoja rodzina zasługuje na najpiękniejsze wspomnienia, zachowane i uwiecznione na wieczność. Jak to zrobimy? Oczywiście za pomocą fotografii - na luzie, swobodnie, podczas naturalnej sesji zdjęciowej - rodzinnej, ciążowej, noworodkowej czy z urodzin Twojego maleństwa. Zadbaj o to, by Wasze wspomnienia nigdy nie wygasły

Z o b a c z  m ó j  u l u b i o n y  r e p o r t a ż

Reportaże ślubne

Każda opowieść, jak film, ma swój scenariusz, jedynych w swoim rodzaju aktorów, wyjątkową scenografię i okoliczności. To Wy jesteście twórcami tej opowieści, ja zaś uważnym obserwatorem, który zamieni ją w pył wieczności i zamknie w fotograficznych kadrach.

 

Uwielbiam zabawę światłem, tajemnicę i nieoczywiste ujęcia. Kocham śluby, które przepełnione są kreatywnością, emocjami, swobodą i pięknem. Marzę, by fotografować pary, które zwracają uwagę na estetykę i detale - jestem wielką miłośniczką kwiatów! ale też na to by ich dzień był w zgodzie z nimi a nie oczekiwaniami innych. Które miłość stawiają na pierwszym miejscu. Ale także które mają trochę szaleństwa w głowie i nie boją się tworzyć tego dnia dokładnie w swoim stylu i na swoich zasadach.

S p r a w d ź  c o  m o g ę  d l a  W a s  z r o b i ć 

Pamiętajcie, że dobre zdjęcia to dobra relacja między nami. Dlatego musi zaiskrzyć! Cudownie będzie porozmawiać o Waszym ślubie ale też po prostu Was poznać. Na każdym etapie naszej wspólnej fotograficznej drogi macie moje ogromne wsparcie - czy to w decyzjach czy to w polecajkach odnośnie innych usługodawców.

Miłość

Moim największym ślubnym marzeniem jest by każdy robił ślub zgodnie z tym co kocha. Bez nacisku, bez presji ze strony innych. Dlatego proszę - dajcie się ponieść wyobraźni. Niech Wasz dzień będzie autentyczny, zgodny z Wami i Waszymi upodobaniami. Kochacie kolorowe kwiaty? Uwielbiacie tańczyć boso po trawie? Lubicie rockową muzykę? Niech to wszystko wybrzmi na Waszym weselu! Pamiętajcie, że od rozpoczęcia naszej wspólnej drogi, jestem w stanie polecić Wam genialnych usługodawców - począwszy od dekoratorek kończąc na DJ, którzy wyczarują Wam tego dnia prawdziwe piękno!

Wolność

Fotografia ma ogromny ładunek emocjonalny. Właściwie gdy dotykasz odbitek możesz poczuć pod palcami iskry wspomnień, a myślami przenieść się do tego konkretnego momentu… Dlatego warto pamiętać, że cena fotografii to nie tylko moja obecność na Waszym ślubie i postprodukcja ale też …dożywotni, nielimitowany dostęp do czegoś co bezcenne - Waszych wspomnień. To jedyna rzecz - oprócz obrączek, która zostaje z Wami po ślubie na zawsze. Jeśli fotografia w dniu ślubu jest dla Was ważna, bo wiecie, że Wasze wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę - jesteście w dobrym miejscu!

Bezcenne

POZWÓLCIE BY WASZA HISTORIA ZOSTAŁA OPOWIEDZIANA W NAJLEPSZY MOŻLIWY SPOSÓB. PRZECIEŻ ZASŁUGUJE NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OPRAWĘ, PRAWDA?

P o z n a j m y  s i ę

Zajmuję się fotografią ślubną i rodzinną. Fotografuję ale przede wszystkim opowiadam - jako wielka miłośniczka kina, stawiam nacisk na uchwycenie historii w której skład nie wchodzi tylko to co dzieje się zewnątrz ale także to co dzieje się wewnątrz. Być może dlatego mój styl stał się rozpoznawalny jako filmowy - wiele osób widzi w moich zdjęciach konsekwentną i spójną opowieść.

Hej, jestem Julia

ZNACIE TO UCZUCIE, GDY PRZY RODZINNYM STOLE KRĄŻĄ ODBITKI ZE ZDJĘCIAMI WASZYCH PRADZIADKÓW?

 

za kilkadziesiąt lat wasze zdjęcia też będą wędrować, z rąk do rąk, a towarzyszyć im będą wzruszenia, śmiech i… opowieść właśnie. opowieść o was.