Napisz do mnie

NIE CZEKAJ I JUŻ DZIŚ ZRÓB PIERWSZY KROK DO WYCZAROWANIA NIEZAPOMNIANYCH WSPOMNIEŃ!

PO

SESJI

4.

Gotowa galeria online :)

Wysyłka produktów, które były w danym pakiecie - odbitek lub albumów.

WSPÓLNA SESJA

3.

Widzimy się na wspólnej sesji!

Wysyłam Wam zdjęcia z nałożonym wstępnie presetem - to Wy macie wpływ na to, które zdjęcia znajdą się w Waszej galerii.

PRZYGOTOWANIE DO SESJI

2.

Ustalamy termin i opracowujemy wizję sesji.

Wysyłam Wam e-booka “Jak przygotować się do sesji zdjęciowej”, który na pewno bardzo ułatwi Wam przygotowania.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ NASZA WSPÓLNA PRZYGODA?

PIERWSZY KONTAKT

1.

Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy w zakładce “kontakt” - opowiedzcie o sobie.

W ciągu 24h dostaniecie ode mnie informację zwrotną odnośnie wolnych terminów na sesje.

zdjęcia rodzinne pełne ciepła i magii

Rodziny fotografuję od 2020 roku. Od tego czasu zrobiłam wiele cudownych sesji rodzinnych, ciążowych czy noworodkowych. Mam świetny kontakt z dziećmi, a najczęściej przewijająca się opinia to, że wprowadzam niezwykle spokojną i komfortową atmosferę. Być może to dlatego tak wiele rodzin do mnie wraca, dzięki czemu moja siatka stałych klientów stale rośnie.

DOŚWIADCZENIE

Jako wielka miłośniczka zwierząt, a także jako psia mama, będę bardzo szczęśliwa jeśli na naszą sesję zaprosicie także Waszego czworonożnego członka rodziny. Czworonożnego? Cóż, jeśli ma mniej lub więcej par nóg - każdy super stwór, u mnie na sesji jest mile widziany :)

KOCHAM ZWIERZĘTA

Sięgając po stare zdjęcia przodków mamy nieodparte wrażenie, że każde z nich opowiada jakąś historię. Krążą przy rodzinnym stole, przekazywane z rąk do rąk, a towarzyszą im oczywiście… emocje. Opowieści są nieśmiertelne. Coś o tym wiem - w mojej rodzinnej bibliotece jest masa moich zdjęć z dzieciństwa, które niezmiennie wywołują we mnie miłe wspomnienia. To urok tego jaka historia się za nimi kryje. Chcę, aby Wasze zdjęcia rodzinne były opowiedziane jak najlepsza historia, która nigdy nie będzie zapomniana.

OPOWIEŚCI…ACH! OPOWIEŚCI

Uwielbiam sesje rodzinne, które są przepełnione magią luzu, swobody i naturalności. Dlatego nie bójcie się - choć będziecie mieć moje pełne wsparcie, nie będzie tu żadnego sztywnego pozowania czy wymuszonych min. Doskonale wiem, że sesje rodzinne z dziećmi mają swój rytm, który trzeba do nich dostosować. Będziemy się po prostu dobrze bawić.

SWOBODA I NATURALNOŚĆ

Co mogę dla Was zrobić?