Napisz do mnie

NIE CZEKAJ I JUŻ DZIŚ ZRÓB PIERWSZY KROK DO WYCZAROWANIA NIEZAPOMNIANYCH WSPOMNIEŃ!

PO

ŚLUBIE

4.

Dopieszczam Wasze zdjęcia autorską obróbką i wysyłam w pięknej galerii online.

Kiedy już możecie wracać wspomnieniami do najpiękniejszych chwil nie zapomnijcie podzielić się swoją galerią z gośćmi! To też czas na wybór odbitek.

Wysyłam do Was paczkę pełną miłości - z odbitkami w pięknym pudełku. Tu kończy się nasza wspólna przygoda albo… dopiero zaczyna, bo Pary wracają do mnie na różnych etapach swojego życia :)

WASZ

DZIEŃ!

3.

Dzień Waszego Ślubu w którym razem celebrujemy Waszą miłość!

PODPISANIE UMOWY

2.

Podpiszemy umowę i zarezerwuję Wasz termin.

Pozostajemy w stałym kontakcie - możecie liczyć na moją pomoc we wszystkich kwestiach ślubnych.

Tydzień przed ślubem wysyłam Wam kwestionariusz ślubny w którym pomagam Wam logistycznie ogarnąć ten dzień. 

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ NASZA WSPÓLNA PRZYGODA?

PIERWSZY KONTAKT

1.

Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy w zakładce “kontakt” - opowiedzcie o swoich planach i marzeniach na ten dzień a także o sobie.

W ciągu  24h dostaniecie odpowiedź zwrotną - poinformuję Was o wolnym terminie, a także opowiem o mnie i o tym jak pracuję.

Jeśli między nami zaiskrzy - umawiamy się na kawkę online lub gdzieś na mieście i dopinamy szczegóły.

PEŁNE MAGII ZDJĘCIA Z WASZEGO ŚLUBU

Sfotografowałam dziesiątki ślubów. Mam doświadczenie w fotografowaniu we wszystkich możliwych miejscach: od rustykalnych stodół, po piękne pałacyki, od tradycyjnego ślubu w Zakopanem po plener ślubny na Santorini. Nie boję się wyzwań, wręcz przeciwnie - kocham wychodzić ze swojej strefy komfortu. Żadne warunki nie są mi straszne, a im ciekawiej - tym lepiej. Zawsze pracuję na dwóch aparatach przy użyciu kilku moich ulubionych obiektywów. Uwielbiam zabawę formą dlatego zawsze staram się urozmaicić Wasze zdjęcia w rozmaity sposób.

DOŚWIADCZENIE

Jestem wielką estetką. Ogromną wagę przywiązuję do jakości, dlatego produkty, które ode mnie dostaniecie - dostępne we wszystkich pakietach - są najlepsze z najlepszych. Odbitki a także pudełka - Wasze wspomnienia zostaną dopieszczone i zaopiekowane w najpiękniejszy sposób. Również galeria online, którą dla Was tworzę jest małym dziełem sztuki. 

ESTETYKA I JAKOŚĆ

Od zawsze pragnęłam by moje zdjęcia były czymś więcej niż tylko zdjęciami. Chciałam aby opowiadały historię - jak film. Być może dlatego, że jestem wielką fanką kina - skończyłam też filmoznawstwo więc doskonale wiem jak dobrze budować historie. Szybko też mój fotograficzny styl z tego zaczął być rozpoznawalny jako “filmowy”. Wasze zdjęcia nie będą więc zwykłym reportażem ślubnym - będą pełną, piękną historią o miłości. To będzie historia o Was. 

OPOWIEM WASZĄ HISTORIĘ JAK FILM

Jako fotograf ślubny od 2018 roku nauczyłam się, że to, co cenicie we mnie najbardziej to dyskrecja ale też to, że czujecie się ze mną swobodnie. Ponoć po paru minutach można czuć się ze mną “jak z koleżanką” co jest dla mnie bardzo ważne - bo właśnie w takiej atmosferze chcę z Wami pracować: luźnej i komfortowej. Z drugiej strony wielu z Was zaznacza, że choć jestem osobą otwartą i towarzyską, to w czasie Waszego dnia jestem cichym, dyskretnym obserwatorem na którego w każdej chwili możecie liczyć. Prócz wsparcia w dniu ślubu, otrzymujecie ode mnie wsparcie od momentu podpisania umowy na niemal każdej ślubnej płaszczyźnie jeśli chodzi o polecajki czy inspiracje.

KOMFORT I WSPARCIE

Co mogę dla Was zrobić?